Open day

V pátek 22. června se na hasičské zbrojnici ve Vysokém Mýtě uskutečnil den otevřených dveří. Návštěvníci si mohli prohlédnou techniku jak profesionálních tak dobrovolných hasičů. Svoji techniku také přijeli představit dobrovolní hasiči ze Zámrsku a podnikoví hasiči z Iveca Czech Republic. Hasiči měli připraveny tématické ukázky jako je vyproštění osoby z havarovaného automobilu, ukázku hašení za pomoci ručních hasících přístrojů, hašení hořlavých kapalin pěnou, práci s proudnicí při výcviku ve flashover kontejneru nebo jak se správně zachovat při vzniku požáru v domácnosti. K vidění toho bylo opravdu mnoho. Svoji ukázku zde měli i nejmladší hasiči, kteří předvedli štafetu požárních dvojic a velmi oblíbený požární útok. Také nás navštívila Vysokomýtská městská a státní policie nebo zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje. Fotogalerii z celého dne si můžete prohlédnout zde.

Všem, kteří nás navštívili moc děkujeme a za rok se budeme těšit, že se uvidíme opět v takto hojném počtu.