Firefighting festivities in Litoměřice

Naši členové v sobotu 10. června navštívili hasičské slavnosti, které se konaly v Litoměřicích. Jedná se o tradiční setkání jak dobrovolných tak i profesionálních hasičů z celé České republiky. K vidění byla nejmodernější technika HZS ČR, ale i technika z dob již minulých. Během celého dne bylo možné shlédnout ukázky starých ručních stříkaček až po vyprošťování osob z havarovaných vozidel, moderní výškové techniky atd.

 

Jak jsme vás již informovali náš sbor se přihlásil do soutěže o nejlepší www stránky SDH pořádané v rámci těchto slavností. Z 52 přihlášených SDH byly naše stránky vybrány mezi deset nejlepších. V rámci této soutěže jsme se umístili na krásném třetím místě a převzali ceny z rukou  genmjr. Ing. Drahoslava Ryby. Na celé pořadí a průběh slavností se můžete podívat na odkazu Hasičské slavnosti 2017.

Více fotografií naleznete na Facebooku Hasičské slavnosti Litoměřice a také na našem profilu na serveru rajče.net.