Úterní dopravní nehody

12. 3. 2019

V úterý krátce před sedmou hodinou ranní jsme byli vysláni na silnici I/35 u obce Zámrsk, kde došlo ke srážce linkového autobusu a sypače. V autobusu cestovalo 26 osob. Dopravní nehoda se naštěstí obešla bez zranění. Pro cestující dopravce přistavil náhradní autobus. Na místě jsme provedli zajištění místa nehody a úklid komunikace od střepů.

Ke druhé úterní nehodě jsme vyjížděli krátce před devátou hodinou dopolední. Tentokrát se jednalo o dopravní nehodu dvou osobních automobilů při které se zranilo šest osob. Nehoda se stala na křížení silnic mezi obcemi Štěnec a Voletice. K události jsme byli vysláni s jeřábem a dopravním automobilem. Na místě jsme vypomohli s vytažením havarovaných automobilů zpět na komunikaci a následným úklidem komunikace po dopravní nehodě. Na místě jsme spolupracovali s jednotkou HZS ze stanice Vysoké Mýto.