Návštěva kolegů ze Spišské Belé

Jak již víte z našeho webu, tak v červnu jsme navštívili dobrovolné hasiče ze Spišské Belé a u této příležitosti i podepsali vzájemnou spolupráci mezi našimi sbory. V rámci partnerských dnů Vysokého Mýta, které se konaly od 8. do 11. září, nás také navštívili naši milí kolegové ze Spišské Belé. Po úvodním uvítání jsme našim dobrovolným kolegům představili naši stanici s technikou. Dále naše společné kroky směřovaly na hasičský stadion na Drábech a přilehlý autodrom. Poté jsme také zavítali do Regionálního muzea, kde je nově otevřená rozšířená expozice firmy V. Ig. Stratílek. V závěru jsme nezanevřeli ani na Muzeum českého karosářství, které je jedním z mnoha klenotů, kterými se město Vysoké Mýto může pochlubit. Doufáme, že se kolegům, kamarádům, ze slovenské Spišské Belé u nás líbilo a brzy se u nějaké příležitosti opět setkáme.